top of page

שאלות ותשובות

במהלך מתן השירות ללקוחותינו אנו נתקלים בשאלות רבות אודות המוצרים שלנו. תוכלו למצוא בצורה מרוכזת שאלות נפוצות, אשר נשאלו על ידי לקוחותינו, על מנת להקל עליכם בקבלת השירות ובתהליך הבחירה
 • מדוע מחיר המוצר יקר ביחס למסכות פנים אחרות?
  כיום ניתן לרכוש מסכות חד פעמיות או מסכות אחרות במגוון רחב של מחירים, שחלקם זולים, אף משמעותית, ביחס למחירים שלנו. המסכות שלנו, אמורות לספק תמורה משמעותית ביחס למוצרים אחרים, והמחיר שלהן נקבע בהתאם. מדובר במסכות רב שימושיות אשר בשימוש נכון ישמשו אותך לשבועות רבים, עם נוחות, תחושה משופרת, וטכנולוגיית ה: Acteev Protect עם תהליך הייצור הייחודי מבית Ascend Performance Materials מארה"ב. עם זאת, למרות שאנו מאמינים שאחרי שתשתמשו במסכה שלנו, לא תוכלו לחזור ולהשתמש במסכות אחרות, גם ברור לנו, כי אתם עשויים להתלבט לפני שאתם בוחרים במסכה שלנו. לכן, נשמח לסייע, ולספק לכם מסיכה בחינם להתנסות, כדי שתרגישו בטוחים :)
 • איך אוכל לנסות/ האם ניתן לנסות את המוצר לפני שאני מבצע רכישה?
  כמובן. כלקוחות חדשים ברור לנו כי אתם עשויים להתלבט לפני שאתם בוחרים. לכן, נשמח לשלוח לכם מסכה בחינם להתנסות. עם זאת, קחו בחשבון כי מספר המסכות שהוקצבו להתנסות מוגבל, וכי נוכל לשלוח רק מסכה אחת לכל לקוח חדש.
 • האם אפשר להחזיר או להחליף מוצר לאחר קבלת המשלוח?
  ניתן להחזיר את המוצר באריזתו המקורית, וכמובן מבלי שנעשה בו שימוש. במקרה שתרצו להחזיר את המוצר, אנא צרו עימנו קשר, ונשמח לסייע.
 • כיצד מתבצע התשלום באתר והאם הוא מאובטח?
  התשלום מבוצע בצורה מאובטחת באתר (האתר מאובטח בתקן PCI DSS). אם אתם נתקלים בקשיים בתהליך התשלום, אנו צרו עימנו קשר, ונשמח לסייע.
 • האם עליי להירשם לאתר וכיצד משחזרים סיסמא?
  אין חובה להירשם לאתר, ניתן לבצע הזמנה ללא הרשמה. אך במידה ותבחרו להירשם לאתר, תוכלו לבצע הזמנה חוזרת “בקליק” ולעקוב אחר כל ההזמנות שלכם ב”הזמנות שלי”. לכן ההמלצה שלנו היא להירשם בצורה מסודרת או לפני ביצוע ההזמנה או תוך כדי תהליך התשלום בסוף.
 • האם ניתן לכבס את המסכה?
  מומלץ. עד כ~ 10 מחזורי כביסה ביד. הנחיות ניתן למצוא כאן.
 • איך אני יודע שצריך להחליף מסכה ?
  מדובר במסכות רב שימושיות אשר בשימוש נכון ישמשו אותך לשבועות רבים. עם זאת, המסכות המיוצרות מבד שאינו ארוג הינן בעלות אורך חיים מוגבל.
 • מדוע לא להשתמש במסכות חד פעמיות?
  מסכות חד פעמיות הינן פתרון זול וזמין, וכמובן שניתן להשתמש בהן. אמנם הן נראות דומות למסכות Acteev Protect, אך מסכות אלה אינן משתוות למסכות Acteev Protect בתחושת הנוחות והרכות, וחסרות את היתרונות הרבים שלהן.
 • האם המרכיב הפעיל במסכה יאבד מיעילותו או ישחק?
  לבדים שמיוצרים מ- Acteev™ Protectיש את כל היתרונות שמאפיינים בדי פוליאמיד איכותיים כולל נוחות שימוש רבה יותר, במיוחד כשמדובר במסכות פנים רב-פעמיות. מסכות Acteev Protect עשויות מבד מיקרופייבר לא ארוג של סיבי ניילון סופר רכים. בדי הניילון המשמשים לייצור מסיכת הפנים נותרים עמידים, אבל נעימים למגע עם העור, והיריעות הלא-ארוגות מיוצרות מסיבים עם טכנולוגיה אנטי-מיקרוביאלית ייחודית, המוטמעת בכל שכבה של המסכה להגנה מקסימלית. טכנולוגיית החברה הייחודית משלבת יוני אבץ עם בדי ניילון ארוגים, לא-ארוגים וסרוגים. יוני האבץ הפעילים מוטמעים בפולימר, ואינם נשטפים או מתפוררים כדוגמת כסף או טיפולי שטח וציפויים אחרים.
 • עד כמה המסכה מגנה עלי ומה רמת הסינון של המסכה?
  רמת הסינון של המסכה שלנו אינה שונה באופן משמעותי ממסכות חד פעמיות אחרות שאתם מכירים. היא תוכננה כמסכת פנים לשימוש על ידי הציבור הרחב, ועל מנת לאפשר לכם נשימה קלה יותר וללא מאמץ. עם זאת, הטכנולוגיה הייחודית של Acteev Protect מגנה על המסכה שלך מהתפתחות טחב, פטריות ומיקרואורגניזמים, ובכך מאפשרת למסכה שלך להישאר רעננה לאורך זמן. מכירים את המסכות החד פעמיות, הזרוקות בכל מיני פינות בבית או ברכב ? יתכן שהן איבדו את היעילות שלהן כבר מזמן. מסכות פנים רבות תלויות במטענים יוניים, אשר יפסיקו לסנן חלקיקים לא רצויים אם החומר מהן עשויות נרטב מזיעה, לחות או אפילו מהבל הפה שלכם. שימוש באותן מסכות לאורך זמן אינו רצוי. מרבית המסכות האחרות מתוכננות לשימוש חד פעמי קצר במטרה לעצור חלק מהמיקרואורגניזמים, אך במהלך השימוש חיידקים מחוללי מחלות עדיין מצטברים על פני השטח של המסכה. בכל מקרה, אם אתה מחפש מסכה ברמת סינון המתאימה לשימוש בצוותים רפואיים, בקרוב גם תוצענה מסכות פנים בתקנים המתאימים לשימוש מסוג זה.
 • מדוע שימוש במסכות כותנה אינו עדיף?
  מסכות כותנה הינן פתרון פופולרי, אך הן חסרות את היעילות של מסכות ה: Acteev. מסכות Acteev עשויות מבד מיקרופייבר על בסיס פוליאמיד 66, אשר הינו חומר היגרוסקופי. תכונה זאת מאפשר לו לשמור את יוני האבץ בצורתם הפעילה כנגד מיקרואורגניזמים. עטיה של מסכות כותנה רב פעמיות עלולה לגרום לשימור לחות, שימוש חוזר וסינון לקוי, ולכן לסיכון מוגבר לזיהום. בנוסף, מסכות כותנה סופגות עד כ~ 6 אחוזים ממשקלן (תוך 10 דקות, בתנאי לחות יחסית של 50%), לעומת מסכות Acteev הסופגות כ~ 0.2 אחוזים ממשקלן באותם תנאים.
 • איך אני יודע שמוצר שקיבלתי אינו חיקוי?
  ישנן מסכות רבות בשוק וחלקן אכן נראות דומות למסכת Acteev Protect. חלקן לבנות ונראות מאוד דומות. על כל מסכה שלנו מוטבע לוגו Acteev Protect לזיהוי. בכל מקרה של חשש, תוכלו ליצור עימנו קשר ונשמח לסייע.
 • מה בין יוני אבץ לבין יוני כסף?
  בשוק קיימים מוצרים דומים שמתבססים על התכונות האנטי-מיקרוביאליות של כסף, אלא שהיעילות שלהם מגיעה לרוב עם תג-מחיר סביבתי גבוה ולא רצוי. בהשוואה בין יוני האבץ לבין יוני הכסף, המוצגת בטבלה 1, ניתן לראות כי הטכנולוגיה עליה מבוססים סיבי Acteev™ Protect, מאפשרת הגנה אנטי-מיקרוביאלית בטוחה, אפקטיבית ועמידה לטווח ארוך.
לא מצאתם מענה לשאלתכם, תוכלו ליצור קשר, ונשמח לסייע.
bottom of page