שכבת הגנה חיצונית בטכנולוגיית Spunbond – תפקידה להעניק למסכה שכבה עמידה, נידוף לחות וכליאה של זיהומים מיקרוביאליים במארג הסיבים.

שכבה פנימית של מסנן בטכנולוגיית פילטרציה של מיקרו-סיבים – טכנולוגיית ייצור יריעת פילטר המבוססת על מיקרו-סיבים משפרת את רמת הסינון תוך כדי שדרוג משמעותי של יכולת הנשימה דרך המסכה (שליש מחסימת האוויר של מסיכה חד-פעמית).

שכבת מגע עם עור הפנים בטכנולוגיית Spunbond  לרכות וספיחת לחות – הבד הלא-ארוג הרך מעניק נוחות ומאפשר שימוש למשך שעות תוך כדי נידוף של הלחות וניטרול הבקטריות של הבל הפה.

להרגיש מוגן

עם טכנולוגיה אנטי-מיקרוביאלית ייחודית.
מוטמעת בכל שכבה של המסכה
להגנה מקסימלית
מספקת הגנה לאורך זמן

הטכנולוגיה הייחודית של Acteev Protect מגנה על המסכה שלך מהתפתחות טחב, פטריות ומיקרואורגניזמים, ובכך מאפשרת למסכה שלך להישאר רעננה לאורך זמן.
המסכות מיוצרות משלוש שכבות, כאשר הטכנולוגיה של Acteev Protect מוטמעת בכל שכבה של המסכה להגנה מקסימלית.
 

שכבת ההגנה החיצונית בטכנולוגית SpunBond, מעניקה למסכה שכבת הגנה עמידה, נידוף לחות וסינון של זיהומים מיקרוביאליים במארג הסיבים.
השכבה הפנימית משמת כמסנן באמצעות מיקרו-סיבים, המשפרים את רמת הסינון תוך שיפור של יכולת הנשימה מבעד למסכה.

 

רמת הסינון של המסכה שלנו אינה שונה באופן משמעותי ממסכות חד פעמיות אחרות שאתם מכירים. היא תוכננה כמסכת פנים לשימוש על ידי הציבור הרחב, ועל מנת לאפשר לכם נשימה קלה יותר וללא מאמץ.

 

מכירים את המסכות החד פעמיות, הזרוקות בכל מיני פינות בבית או
ברכב ? יתכן שהן איבדו את היעילות שלהן כבר מזמן. מסכות פנים רבות תלויות במטענים יוניים, אשר יפסיקו לסנן חלקיקים לא רצויים אם החומר מהן עשויות נרטב מזיעה, לחות או אפילו מהבל הפה שלכם.

שימוש באותן מסכות לאורך זמן אינו רצוי. מרבית המסכות האחרות מתוכננות לשימוש חד פעמי קצר במטרה לעצור חלק מהמיקרואורגניזמים, אך במהלך השימוש חיידקים מחוללי מחלות עדיין מצטברים על פני השטח של המסכה.
 

הרשם לניוזלטר שלנו, ונשמח לעדכן אותך לגבי המוצרים שלנו, לגבי מוצרים חדשים ובנוגע להטבות והצעות בלעדיות.

*Acteev Protect does not protect users or others against disease-causing bacteria. These claims fall under the U.S. Environmental Protection Agency’s treated article exemption. Regulations in other countries may differ.

 

The active ingredient in Acteev Protect is zinc oxide, a mineral used in everything from baby skin cream to breakfast cereal. The U.S. FDA labels it as GRAS, or Generally Regarded as Safe.

©2020 Ascend Performance Materials. The ASCEND PERFORMANCE MATERIALS and ACTEEV PROTECT marks and logos are trademarks of Ascend Performance Materials.
 

Although the information and recommendations set forth herein (hereinafter “Information”) are presented in good faith and believed to be correct as of the date hereof, Ascend Performance Materials makes no representations or warranties as to the completeness or accuracy thereof. The full disclaimer of warranty and liability can be found at ascendmaterials.com/disclaimer.

*   סיבי Acteev Protect אינם מגנים על המשתמשים  או על אחרים מפני בקטריה מחוללות מחלות.
 

המרכיב הפעיל ב: Acteev Protect הינו תחמוצת אבץ, מינרל שנעשה בו שימוש במוצרים שונים החל מקרם תינוקות ועד דגני בוקר. ה: FDA האמריקאי מתאר אותו כמוצר הנחשב לבטוח בד"כ. (GRAS - Generally Regarded as Safe)

©2020 Ascend Performance Materials. סימנים ולוגו של ASCEND PERFORMANCE MATERIALS ו - ACTEEV PROTECT הינם סימני מסחר של חברת Ascend Performance Materials.

למרות שהמידע וההמלצות שנקבעו בזאת (להלן "מידע") מוצגים בתום לב ומאמינים כי הם נכונים לתאריך זה, Ascend Performance Materials  ו/או סורפול בע"מ אינם מתיימרים להציג או מתחייבים לגבי השלמות או הדיוק שלהם. כתב הוויתור המלא על אחריות ואחריות ניתן למצוא ב:  ascendmaterials.com/disclaimer או במשרדי חברת סורפול בע"מ.

©  2021 סורפול בע"מ. כל הזכויות שמורות

עיצוב ובנייה: Wix Monster