הטכנולוגייה של

Acteev™ הינה פטנט בהליכי רישום של טכנולוגיה, המציגה יעילות מוכחת נגד מיקרואורגניזמים, כדוגמת SARS-CoV-2, הגורם ל: COVID-19. מסכות אשר עשויות מבדים של ™Ascend Protect מציעות הגנה נוחה וביצועים גבוהים.

הטכנולוגיה של Acteev™

איך זה עובד?

יוני האבץ הפעילים מנטרלים וירוסים על ידי כך שהם תוקפים ומפרקים את דפנות התא המגנות על הווירוס, ובכך הופכים אותו ללא יעיל.

Acteev Protect™

בקטריות, לעומת זאת, הינן יצורים חיים, והן זקוקות למינרלים כמו מגנזיום על מנת לשרוד. Acteev חוסם את הגישה לאותו מינרל חיוני, ובלעדיו הבקטריה "גוועת ברעב" ואינה גדלה

Acteev Protect™

שכבת הגנה חיצונית בטכנולוגיית Spunbond – תפקידה להעניק למסכה שכבה עמידה, נידוף לחות וכליאה של זיהומים מיקרוביאליים במארג הסיבים.

שכבה פנימית של מסנן בטכנולוגיית פילטרציה של מיקרו-סיבים – טכנולוגיית ייצור יריעת פילטר המבוססת על מיקרו-סיבים משפרת את רמת הסינון תוך כדי שדרוג משמעותי של יכולת הנשימה דרך המסכה (שליש מחסימת האוויר של מסיכה חד-פעמית).

שכבת מגע עם עור הפנים בטכנולוגיית Spunbond  לרכות וספיחת לחות – הבד הלא-ארוג הרך מעניק נוחות ומאפשר שימוש למשך שעות תוך כדי נידוף של הלחות וניטרול הבקטריות של הבל הפה.

יעילות נגד וירוס הקורונה

יעילות מוכחת של 99% כנגד בקטריות,
פטריות ווירוסים, כולל SARS-CoV-2, הגורם ל: COVID-19

עמידות בפני טחב וריחות לא נעימים

תוכננה לעצור התפתחות של מיקרואורגניזמים ולסייע לשמור את המוצר רענן לאורך זמן

בטוח וידידותי לסביבה

יוני אבץ פעילים מוטמעים בפולימר ואינם נשטפים או מתפוררים כדוגמת כסף או טיפולי שטח וציפויים אחרים.

יעילות

מעבדות בלתי תלויות בדקו את טכנולוגית Acteev ליעילות כנגד זנים ויראליים, בקטריאליים ופטריות שכיחים *

הבהרה (Disclaimer): טכנולוגיית ActeevTM הראתה בבדיקות מעבדה השמדה של SARS-CoV-2, וירוס הקורונה שגורם ל: Covid-19, ופתוגנים אחרים כולל H1N1, Coronavirus 229E, חיידקים גראם חיוביים וחיידקים גראם שליליים כדוגמת סטפילוקוקוס ואי קולי. כל המידע המוצג מקורו בבדיקות, אשר בוצעו על ידי מעבדות צד ג' בלתי תלויות.

הבדיקות נערכו באופנים שונים. בדיקה של אוניברסיטת קיימברידג' מצאה ירידה > 3 log (99.9%) של SARS-CoV-2 ו- H1N1 במגע מיידי עם בד טקסטיל של פוליאמיד 66 עם טכנולוגיית ActeevTM בהשוואה לבד טקסטיל של פוליאמיד 66 ללא טכנולוגיית ActeevTM. Acteev Protect לא מגנה על משתמשים או אחרים כנגד חיידקים מחוללי בקטריה. לא כל הטענות תקפות בכל אזורי השיפוט, כולל בתוך ארצות הברית. חלק מעיצובים והמוצרים הינם נכון לעכשיו בבחינה של ה: FDA האמריקאי (U.S. Foood and Drug Administration). ל: Ascend קיימים מעל ל: 15 משפחות פטנטים בהליכי רישום של טכנולוגיית Acteev.

הרשם לניוזלטר שלנו, ונשמח לעדכן אותך לגבי המוצרים שלנו, לגבי מוצרים חדשים ובנוגע להטבות והצעות בלעדיות.

*Acteev Protect does not protect users or others against disease-causing bacteria. These claims fall under the U.S. Environmental Protection Agency’s treated article exemption. Regulations in other countries may differ.

 

The active ingredient in Acteev Protect is zinc oxide, a mineral used in everything from baby skin cream to breakfast cereal. The U.S. FDA labels it as GRAS, or Generally Regarded as Safe.

©2020 Ascend Performance Materials. The ASCEND PERFORMANCE MATERIALS and ACTEEV PROTECT marks and logos are trademarks of Ascend Performance Materials.
 

Although the information and recommendations set forth herein (hereinafter “Information”) are presented in good faith and believed to be correct as of the date hereof, Ascend Performance Materials makes no representations or warranties as to the completeness or accuracy thereof. The full disclaimer of warranty and liability can be found at ascendmaterials.com/disclaimer.

*   סיבי Acteev Protect אינם מגנים על המשתמשים  או על אחרים מפני בקטריה מחוללות מחלות.
 

המרכיב הפעיל ב: Acteev Protect הינו תחמוצת אבץ, מינרל שנעשה בו שימוש במוצרים שונים החל מקרם תינוקות ועד דגני בוקר. ה: FDA האמריקאי מתאר אותו כמוצר הנחשב לבטוח בד"כ. (GRAS - Generally Regarded as Safe)

©2020 Ascend Performance Materials. סימנים ולוגו של ASCEND PERFORMANCE MATERIALS ו - ACTEEV PROTECT הינם סימני מסחר של חברת Ascend Performance Materials.

למרות שהמידע וההמלצות שנקבעו בזאת (להלן "מידע") מוצגים בתום לב ומאמינים כי הם נכונים לתאריך זה, Ascend Performance Materials  ו/או סורפול בע"מ אינם מתיימרים להציג או מתחייבים לגבי השלמות או הדיוק שלהם. כתב הוויתור המלא על אחריות ואחריות ניתן למצוא ב:  ascendmaterials.com/disclaimer או במשרדי חברת סורפול בע"מ.

©  2021 סורפול בע"מ. כל הזכויות שמורות

עיצוב ובנייה: Wix Monster